Logo Travelodge

Od

MYR 141

Zobrazit všech 88 fotografií
travelodge-kuala-lumpur-city-centre_lobby area

Travelodge Kuala Lumpur City Centre

4/5(2.7K+ recenzí)
Od

Rezervujte 7 a více nocí a získejte až 20 % slevu

ne 20. 12. - po, 21 pro
1 noc
1 Dospělý
0 Děti
1 Pokoj
Ikona šipky dolů

Perfektní pobyt pro městské objevitele

Jen pár kroků od Petronas Twin Towers a obchodního centra Suria KLCC

thumb

Vyberte si svůj dokonalý pokoj

Všechny pokoje zahrnují bezplatné WiFi, klimatizaci a vybavení.

Superior Twin

Pohodlné a praktické se dvěma samostatnými postelemi, ideální pro spolucestující.

Až 2 hosté
2 samostatná lůžka
16㎡
Wi‑Fi zdarma
Sada na čaj / kávu
K dispozici je dřívější check-in, pozdější check-out

Od

Nejnižší cena tento měsíc

Rychle se prodává

Superior Queen

Přívětivý pokoj s queen postelí a moderním vybavením pro klidný pobyt.

Až 2 hosté
1 postel queen size
16㎡
Wi-Fi zdarma
Sada na čaj / kávu
Dřívější check-in, pozdější check-out k dispozici

Od

Rychle se prodává

Superior Queen s výhledem na město

Odpočiňte si v queen posteli a zároveň se kochejte okouzlujícím výhledem na městské panorama.

Až 2 hosté
1 postel queen size
16㎡ (Výhled na město)
Wi-Fi zdarma
Čajový/kávový set
Možnost dřívějšího check-inu a pozdějšího check-outu

Od

Rychle se prodává

Deluxe Queen

Prostornější než Standard, tento pokoj je vybaven queen postelí pro větší pohodlí.

Až 2 hosté
1 postel queen size
25㎡
Wi‑Fi zdarma
Sada na čaj / kávu
Dřívější check-in, pozdější check-out k dispozici

Od

Rychle se prodává

Třílůžkový pokoj pro přátele a rodinu

Navrženo pro malé skupiny, se spaním pro tři osoby a dostatkem pohodlí.

Až 3 hosté
1 postel queen size + 1 samostatné lůžko
22㎡
Wi‑Fi zdarma
Sada na čaj / kávu
K dispozici je dřívější check-in, pozdější check-out

Od

Rychle se prodává

Třílůžkový pokoj pro přátele a rodinu se 3 samostatnými postelemi

Praktický třílůžkový pokoj se třemi samostatnými postelemi, ideální pro cestování ve větší skupině.

Až 3 hosté
3 samostatná lůžka
22㎡
Wi‑Fi zdarma
Sada na čaj/kávu
Dřívější check-in, pozdější check-out k dispozici

Od

Rychle se prodává

Čtyřlůžkový pokoj pro přátele a rodinu

Prostorné ubytování pro čtyři hosty s flexibilními možnostmi lůžek.

Až 4 hosté
2 postele queen size
22㎡
Wi-Fi zdarma
Set na čaj / kávu
Dřívější check-in, pozdější check-out k dispozici

Od

Rychle se prodává

Standardní apartmá

Větší apartmá s king-size postelí a odděleným obývacím prostorem pro větší pohodlí.

Až 2 hosté
1 postel king size
42㎡
Wi‑Fi zdarma
Sada na čaj / kávu
Dřívější check-in, pozdější check-out k dispozici

Od

Rychle se prodává

Bezbariérový pokoj

Promyšleně navrženo s prvky přístupnosti a praktickým komfortem.

Až 2 hosté
1 postel queen size
16㎡
Wi‑Fi zdarma
Sada na čaj / kávu
Dostupný dřívější check-in, pozdější check-out

Od

Rychle se prodává

Recenze

Recenze Google

4/5

(2730+ recenzí)

“Vybrali jsme si tento hotel na víkend poznávání čtvrti Chinatown a poloha Travelodge Kuala Lumpur City Centre byla ideální. Central Market byl prakticky hned vedle, Petaling Street byla v pohodlné pěší vzdálenosti a stanice Pasar Seni MRT, LRT a KTM usnadňovaly delší cesty. Snídaně v Travelodge Kuala Lumpur City Centre v Mango Café byla pohodlným začátkem dne. Samoobslužná prádelna byla také užitečná po několika rušných dnech ve městě.”

Nedávná recenze hosta

Najdete nás také na

7, Jalan Hang Kasturi, City Centre, 50050 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malajsie

+603 2022 2383

enquiry.tlck@travelodgehotels.asia

@travelodgeasia

@travelodgeasia

Zásady a postupy

policyCheckInOut

Čas příjezdu a odjezdu

Check-in je možný od 15:00 a check-out je nutné provést do 12:00. Dřívější check-in a pozdější check-out závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny. Hosté jsou při check-inu povinni předložit platný doklad totožnosti s fotografií a kreditní kartu.

policyPaymentCancellation

Platby a zrušení rezervace

Platba je vyžadována v době rezervace. Změny nebo zrušení podléhají zvolenému typu ubytování. Před potvrzením rezervace si prosím na stránce check-outu přečtěte hotelové podmínky. Aby se předešlo poplatkům, platí podmínky a ujednání před plánovaným datem příjezdu. Při nedostavení se bude účtována plná cena pokoje.

policyNoSmoking

Zásady kouření

Tento objekt je nekuřácký. Kouření je v pokojích i ve všech vnitřních prostorách přísně zakázáno. Porušení tohoto pravidla povede k účtování poplatků.

policyGuestPolicies

Zásady pro hosty

Minimální věk pro check-in je 18 let. Děti starší 1 roku jsou vítány a děti od 13 let budou účtovány jako dospělí. Aby byly zajištěny přesné cenové a kapacitní informace, uveďte při rezervaci počet dětí a jejich věk. Přistýlky nebo dětské postýlky jsou k dispozici na požádání, podle dostupnosti, a mohou být zpoplatněny.

policyAdditionalInformation

Další informace

Při check-inu nebo při platbě v hotelu je vyžadována kreditní karta odpovídající jménu uvedenému v rezervaci a hotel může pro účely ověření kontaktovat držitele karty. Hosté jsou při check-inu povinni předložit platný doklad totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Veškeré speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny. Od 1. ledna 2023 se na všechny zahraniční hosty vztahuje turistická daň ve výši 10 RM za pokoj a noc. Tato daň není zahrnuta v ceně pokoje a musí být uhrazena při check-inu. Hosté s platným malajsijským průkazem totožnosti nebo platnou kartou trvalého pobytu MY PR Card jsou od této daně osvobozeni. Pro více informací navštivte https://www.myttx.customs.gov.my/

policyPet

Pravidla pro domácí mazlíčky

V tomto zařízení nejsou domácí mazlíčci povoleni.

Proč si vybrat Travelodge Kuala Lumpur City Centre?

Ubytujte se v srdci Kuala Lumpur s pohodlím vhodným pro rodiny přímo u vašich dveří. Od rušných trhů a kulturních památek až po snadné dopravní spojení – Travelodge KLCC vám umožní snadno objevovat město společně. Díky prostorným pokojům a promyšlenému vybavení bude váš rodinný pobyt snadný a nezapomenutelný.

Úvod

Úvod
Ikona přehrávání videa
3:26

Klíčové okamžiky

Co je poblíž Travelodge Kuala Lumpur City Centre?

nearbyShoppingCenter

Centrální trh

Kulturní nákupní centrum je ideální pro suvenýry, řemeslné výrobky a místní jídla.

100 m
transportMRT

KTM Pasar Seni

V docházkové vzdálenosti, s přístupem k příměstským vlakovým službám po celém Klang Valley.

270 m
transportMRT

LRT Pasar Seni

Snadný přístup na linku Kelana Jaya.

270 m

Vybavení hotelu

amenityWifi

Bezplatné Wi‑Fi ve společných prostorách

Zůstaňte ve spojení ve všech veřejných prostorách hotelu

facility24hrFrontDesk

Recepce 24/7

Nepřetržitá pomoc, kdykoli ji potřebujete.

amenityLuggageStorage

Úschovna zavazadel

Bezpečné uložení vašich zavazadel před check-inem nebo po check-outu.

facilityMultilingualStaff

Vícejazyčný personál

Angličtina, malajština

amenityAirconditioning

Klimatizace

Zůstaňte v pokoji v chladu a pohodlí.

facilityRestaurant

Snídaně jako doplněk

Volitelný balíček snídaně k vašemu pobytu.

Jak se dostat do Travelodge Kuala lumpur city centre z mezinárodního letiště Kuala Lumpur

transportTaxi

Taxi / přeprava přes aplikaci

Objednejte si taxi nebo použijte aplikaci pro přepravu (např. Grab) přímo z KLIA do hotelu.

45–60 min
transportMRT

KLIA Ekspres + LRT

Jeďte vlakem KLIA Ekspres do KL Sentral, přestupte na linku Kelana Jaya a vystupte na stanici Pasar Seni. Hotel je od stanice vzdálen přibližně 3 minuty chůze.

45–60 min
transportAirportBus

Airport Bus + LRT

Jeďte letištním autobusem do KL Sentral a poté přestupte na linku Kelana Jaya a vystupte na stanici Pasar Seni. Hotel je od stanice vzdálen přibližně 3 minuty chůze.

1 hod 10 min

Čas a vzdálenosti jsou odhady a mohou se lišit podle trasy

Často kladené otázky

Travelodge Kuala Lumpur City Centre se nachází na adrese 7, Jalan Hang Kasturi, City Centre, 50050 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malajsie.

Nejbližší železniční stanice jsou KTM Pasar Seni, LRT Pasar Seni a MRT Pasar Seni, všechny přibližně 270 metrů od hotelu. Tyto stanice zajišťují pohodlné spojení po celém Kuala Lumpuru, včetně oblasti Klang Valley a linek Kelana Jaya a Kajang.

Travelodge Kuala Lumpur City Centre je přibližně 45–60 minut od mezinárodního letiště Kuala Lumpur vlakem KLIA Ekspres a linkou LRT. Taxi nebo služby objednání odvozu trvají asi 45–60 minut, zatímco spojení letištním autobusem a linkou LRT trvá přibližně 1 hodinu a 10 minut. Doba cesty se může lišit podle trasy a dopravní situace.

Check-in začíná od 15:00 a check-out je do 12:00. Dřívější check-in a pozdější check-out jsou k dispozici na požádání, podle dostupnosti pokoje a mohou být zpoplatněny. Hosté musí při check-inu předložit platný doklad totožnosti s fotografií a kreditní kartu.

Ano. Úschova zavazadel je k dispozici pro hosty, kteří si potřebují uložit zavazadla před check-inem nebo po check-outu.

Ano. Travelodge Kuala Lumpur City Centre má samoobslužnou prádelnu, což je výhodné pro hosty zůstávající delší dobu. Služba praní je zpoplatněna částkou RM10 za token.

Ne. Domácí zvířata nejsou v Travelodge Kuala Lumpur City Centre povolena.

Podmínky zrušení a vrácení peněz závisí na typu ubytování a zvolené sazbě. Platba je vyžadována v době rezervace, proto by si hosté měli před potvrzením rezervace přečíst storno podmínky uvedené na stránce platby. V případě nedojezdu bude účtována plná cena za pokoj.

Travelodge Kuala Lumpur City Centre je blízko několika oblíbených atrakcí Kuala Lumpuru. Central Market je přibližně 100 metrů daleko, Petaling Street je necelých pět minut chůze a Merdeka Square je asi 600 metrů od hotelu. Hotel je také zhruba 15 minut jízdy autem od Pavilion Kuala Lumpur a přibližně sedm minut jízdy autem od SOGO Kuala Lumpur.

Snídaně závisí na vašem balíčku pokoje. Pokud není snídaně zahrnuta ve vaší rezervaci, můžete si v Mango Café zakoupit kontinentální snídaňový bufet za RM22 na dospělou osobu a RM15 na dítě (6–11 let).

Mango Café je hotelová restaurace s celodenním stravováním, která nabízí kontinentální snídaňový bufet, indický bufet k obědu a večeři, stejně jako à la carte menu.

Mango Café je otevřeno denně: Snídaňový bufet: 6:30–10:30 À la carte: 10:30–23:00 Poslední objednávka: 22:30

Hoteloví hosté získají 10% slevu na všechny položky à la carte v Mango Café po předložení platné karty od pokoje v době nákupu.

Ano, Travelodge Kuala Lumpur City Centre se nachází přímo v srdci centra Kuala Lumpuru.

Travelodge Kuala Lumpur City Centre se může pochlubit centrální polohou s rušnými nákupními ulicemi a širokou nabídkou místních jídel jen pár kroků od hotelu.

Hotel je přibližně 15 minut autem od Pavilion Kuala Lumpur, jedné z nejlepších nákupních destinací ve městě.

Je to také necelých pět minut chůze od Petaling Street, ikonického venkovního trhu v Chinatownu.

Travelodge nabízí skvělý poměr ceny a kvality i vynikající služby. Jeho centrální poloha z něj činí ideální základnu pro snadné poznávání města.

Z hotelu je Dataran Merdeka vzdálena jen devět minut chůze, což je ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat historické centrum Kuala Lumpuru.

SOGO Kuala Lumpur je od hotelu jen sedm minut jízdy autem a nabízí další pohodlnou možnost nákupu v okolí.

Od 1. ledna 2023 se na všechny zahraniční hosty vztahuje turistická daň ve výši 10 MYR za pokoj a noc. Tato daň není zahrnuta v ceně pokoje a musí být uhrazena při check-inu. Hosté s platným malajsijským občanským průkazem nebo platným průkazem trvalého pobytu MY PR Card jsou osvobozeni. Pro více informací navštivte prosím https://www.myttx.customs.gov.my/

Kontakt

Křestní jméno *
Příjmení *
E-mailová adresa *
Mobilní číslo *
Ikona šipky dolů
Země pobytu *
Jak vám můžeme pomoci? *

Objevujte Kuala Lumpur s lehkostí, ubytujte se v pohodlí v Travelodge Kuala Lumpur City Centre

Travelodge Kuala Lumpur City Centre je dříve známý jako Travelodge Chinatown Kuala Lumpur. Travelodge Kuala Lumpur City Centre umisťuje hosty blízko Chinatownu, Central Marketu, Petaling Street a hlavních nákupních a kulturních atrakcí města. Hotel má také dobré napojení na veřejnou dopravu v Kuala Lumpuru, což usnadňuje poznávání různých částí města.

Přehled Travelodge Kuala Lumpur City Centre

Adresa

7, Jalan Hang Kasturi, City Centre, 50050 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malajsie

Snídaně

K dispozici je snídaňová zóna s volitelným snídaňovým balíčkem

Nejbližší stanice

Stanice Pasar Seni MRT, LRT a KTM — přibližně 270 m daleko

Blízká místa

Central Market — 100 m; Merdeka Square — 600 m; Petaling Street — méně než 5 minut chůze; Pavilion Kuala Lumpur — přibližně 15 minut autem; SOGO Kuala Lumpur — přibližně 7 minut autem

Prozkoumejte top destinace